×

معرفی

اپلیکیشن « ایران تور » کامل ترین زیرساخت چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی مورد نظر با سرویس مسیریابی گوگل به کاربر کمک می کند به کامل ترین شکل ممکن با مکان های ارائه شده آشنا شود.

×

درباره ما

اپلیکیشن « ایران تور » کامل ترین زیرساخت چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی بر روی نقشه سعی دارد تا در توسعه گردشگری مجازی و معرفی ایران زیبا نقشی ایفا کرده باشد، اپلیکیشن « ایران تور » استارتاپی در حوزه «گردشگری مجاز» است که برای اولین بار در دنیا چنین تنوعی از محتوا را پشتیبانی می کند، هدف ما معرفی مکان های گردشگری شامل جاذبه های تاریخی و باستانی، جاذبه های طبیعی و مکان های زیارتی و همینطور معرفی هتل ها، اقامتگاه های بوم گردی و ... ایران زیباست با هدف معرفی بهتر این جاذبه ها به گردشگران داخلی و خارجی به نحوی که بودن در آن فضا را تجربه کنند و راهی برای توسعه گردشگری در این کشور کهن باشد.

×

تماس با ما

اصفهان- شیخ صدوق شمالی- کوچه کلانتری- مجتمع مهر- واحد 6

کدپستی:8164734391

03136650218- 03136650680

AfraAPP_info@

کانال: VIRANonline@

Virtualiran

iranvtour.ir

info@iranvtour.ir

×

صاحبان کسب و کار

اگر کسب و کار خصوصی ،مربوط به حوزه گردشگری، شامل موارد زیر دارید با ما تماس بگیرید تا شما را معرفی کنیم:

• منطقه نمونه گردشگری

• هتل و مراکز اقامتی

• رستوران

• مراکز بومگردی

• فروش صنایع دستی

• تولید شیرینی و خوراکی های سنتی و سوغات

کار ما این است که اطلاعات کسب و کار شما شامل ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی آن را بر روی نقشه تولید کرده و در اپلیکیشن و وب سایت ایران تور قرار دهیم. محتوای تولید شده علاوه بر اینکه در وب سایت و اپلیکیشن پروژه قرار داده می شود برای سایر استفاده ها در اختیار شما نیز قرار می گیرد. این بخش به دلیل استفاده تجاری شامل هزینه می شود که پس از بررسی درخواست به شما اعلام خواهد شد.

×

پرسش های متداول

خیر، این اپلیکیشن برای کاربران همراه اول و ایرانسل قابل استفاده و «فعالسازی» می باشد.

بله، برای دسترسی به کلیه مکان ها لازم است فعالسازی انجام شود البته بدون فعالسازی دسترسی به توضیحات، اطلاعات مکان یابی و تصاویر کلیه مکان ها امکان پذیر است و همچنین کلیه محتواهای مربوط به میدان نقش جهان، مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه به طور کامل در دسترس هستند.

این سرویس به صورت یک «سرویس ارزش افزوده» ارائه می شود و بر مبنای «سرویس زمانی حق استفاده» کار می کند به این معنا که برای استفاده باید با استفاده از پیامک و یا فعالسازی داخل اپلیکیشن سرویس فعال شده و تا زمانی که غیرفعال شود بر اساس مدت استفاده کاربر را به صورت روزانه شارژ می کند.

پروژه ایران تور به صورت هفتگی و ماهیانه محتوایات جدیدی را تولید و اضافه می کند و بنابراین محتوای آن دائم در حال اضافه شدن هست. در بخش «اعلانات» در منوی کناری می توانید همیشه در جریان جدیدترین محتواها، مکان ها و شهرها قرار بگیرید.

بله، لطفاً به بخش صاحبان کسب و کارمراجعه کنید

راهنمای کاربر

متن راهنمای کاربری اپلیکیشن ایران مجازی، بخشها و کنترلهای متفاوتی دارد که با مشاهده ویدیوی روبرو می توانید نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید.