سیاست حفظ حریم خصوصی

این خط مشی رازداری ("خط مشی") توصیف می کند که چگونه توسعه دهنده برنامه تلفن همراه ("توسعه دهنده برنامه موبایل"، "ما"، "مالک اثر" یا "تیم توسعه افرا اپ") اطلاعات شناسایی شخصی ("اطلاعات شخصی") شما ("کاربر" یا "شما") را جمع آوری یا محافظت کرده و از آنها ممکن است در برنامه تلفن همراه IRAN Tour و هر یک از محصولات یا خدمات آن (به صورت جمعی ،" ​​برنامه موبایل "یا" خدمات ") استفاده کند. همچنین گزینه های موجود در رابطه با استفاده ما از اطلاعات شخصی شما و نحوه دسترسی و به روز رسانی این اطلاعات را برای شما شرح می دهد. این خط مشی در مورد عملکرد شرکتهایی که ما مالکیت آنها را در اختیار نداریم و یا آنها را کنترل نمی کنیم ، یا در مورد اشخاصی که در استخدام ما یا تحت مدیریت ما نیستند صدق نمی کند.

جمع آوری خودکار اطلاعات

وقتی برنامه تلفن همراه ما را باز می کنید سرورهای ما اطلاعاتی را که دستگاه شما ارسال می کند به طور خودکار ضبط می کنند. این داده ها ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس IP و موقعیت مکانی دستگاه ، نام و نسخه دستگاه ، نوع و نسخه سیستم عامل ، تنظیمات زبان ، کلید واژه هایی که در برنامه موبایل ما جستجو می کنید ، زمان و تاریخ دسترسی و یا آمارهای دیگری باشد.

جمع آوری اطلاعات شخصی

شما می توانید به برنامه موبایل ما مراجعه کنید بدون اینکه به ما بگویید چه کسی هستید یا اطلاعاتی را در اختیار ما بگذارید که با استفاده از آن شخصی بتواند شما را به عنوان یک شخص خاص و قابل شناسایی معرفی کند. اما ، اگر مایل به استفاده از برخی از ویژگی های برنامه موبایل هستید ، از شما خواسته می شود که اطلاعات شخصی خاصی (به عنوان مثال ، نام و آدرس ایمیل خود) ارائه دهید. ما هنگام پر کردن هر نوع فرم آنلاین در برنامه موبایل ، هر اطلاعاتی را که آگاهانه به ما ارائه می دهید ، دریافت و ذخیره می کنیم. می توانید اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه ندهید ، اما ممکن است نتوانید از برخی از ویژگی های برنامه موبایل استفاده کنید. کاربرانی که درباره اطلاعات اجباری مطمئن نیستند ، می توانند با ما تماس بگیرند.

استفاده و پردازش اطلاعات جمع آوری شده

هر اطلاعاتی که از شما جمع می کنیم ممکن است برای شخصی سازی تجربه شما؛ بهبود برنامه موبایل ما؛ بهبود خدمات مشتری ما و پاسخ به سؤالات و ایمیل های مشتریان؛ اجرا و عملیاتی کردن برنامه ها و خدمات موبایل ما مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعات جمع آوری شده به طور خودکار فقط برای شناسایی موارد احتمالی سوءاستفاده و ایجاد اطلاعات آماری در رابطه با استفاده از ترافیک برنامه کاربردی موبایل انجام می شود. این اطلاعات آماری به این منظور جمع نمی شوند که بتوانند کاربر خاصی از سیستم را شناسایی کنند.

تنها در صورتی که یکی از موارد زیر مورد نظر باشد، ما اطلاعات شخصی شما را پردازش خواهیم کرد: (i) شما رضایت خود را برای یک یا چند هدف خاص داده باشید. توجه داشته باشید که طبق بعضی از قوانین ، ممکن است ما مجاز به پردازش اطلاعات باشیم تا زمانی که شما به چنین پردازشی اعتراض کنید (با امتناع از این کار) ، بدون اینکه به رضایت یا هر یک از مبانی قانونی زیر تکیه کنید. با این وجود ، هر زمان که پردازش اطلاعات شخصی تابع قانون حمایت از داده های اروپا باشد این موضوع صدق نمی کند. (ii) ارائه اطلاعات برای انجام توافق با شما و/یا هرگونه تعهدات قبل از عقد قرارداد ، ضروری است. (iii) پردازش برای رعایت تعهد حقوقی که شما در آن قرار دارید ضروری است. (iv) پردازش به وظیفه ای مربوط می شود كه به نفع مردم یا در انجام اعمال قانون مقام رسمی كه به ما واگذار شده است انجام می شود. (v) پردازش برای اهداف منافع قانونی که توسط ما یا شخص ثالث دنبال می شود ضروری است. در هر صورت ، ما خوشحال می شویم که مبنای حقوقی خاصی را که برای پردازش اعمال شده است و بخصوص اینکه آیا ارائه اطلاعات شخصی یک الزام قانونی یا پیمانکاری است ، یا یک شرط لازم برای عقد قرارداد باشد را بطور شفاف توضیح دهیم.

انتقال و ذخیره اطلاعات

بسته به موقعیت مکانی شما ، انتقال داده ممکن است مستلزم انتقال و ذخیره اطلاعات شما در کشوری غیر از کشور خود شما باشد. شما حق دارید درباره مبنای قانونی انتقال اطلاعات به کشوری خارج از اتحادیه اروپا یا هر سازمان بین المللی تحت قوانین بین المللی عمومی یا مجموعه ای که توسط دو یا چند کشور مانند سازمان ملل و همچنین درباره اقدامات امنیتی انجام شده توسط ما برای محافظت از اطلاعات شما مطلع شوید. در صورت وجود چنین انتقال اطلاعاتی ، می توانید با بررسی بخش های مربوط به این سند اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با استفاده از اطلاعات ارائه شده در بخش تماس با ما استعلام کنید.

حقوق کاربران

شما می توانید در مورد اطلاعات خود که توسط ما پردازش شده اند ، از حقوق خاصی استفاده کنید. به ویژه ، شما حق دارید موارد زیر را انجام دهید: (i) شما حق دارید در مواقعی که قبلاً رضایت خود را برای پردازش اطلاعات خود داده اید ، رضایت خود را پس بگیرید. (ii) شما حق دارید اگر پردازش به صورت قانونی غیر از رضایت انجام شود ، نسبت به پردازش اطلاعات خود اعتراض کنید. (iii) شما حق دارید مطلع شوید که آیا اطلاعات توسط ما پردازش شده است، در مورد جنبه های خاصی از پردازش، اطلاعاتی را بدست آورید و یک نسخه از اطلاعات تحت پردازش را بدست آورید. (iv) شما حق دارید صحت اطلاعات خود را تأیید کنید و بخواهید آن را به روز یا اصلاح کنید. (v) شما حق دارید ، تحت شرایط خاص ، پردازش اطلاعات خود را محدود کنید ، در این صورت ، ما اطلاعات شما را به منظور دیگری غیر از ذخیره کردن پردازش نخواهیم کرد. (vi) شما تحت شرایط خاص حق دارید که اطلاعات شخصی خود نزد ما را پاک کنید. (vii) شما حق دارید اطلاعات خود را بصورت ساختار یافته، قابل خواندن توسط ماشین دریافت کنید و در صورت امکان برای بررسی فنی ، آن را بدون هیچ گونه مانعی به یک کنترل کننده دیگر منتقل کنید. این شرط قابل اجرا است مشروط به اینکه اطلاعات شما توسط فرآیندهای خودکار پردازش شود و همچنین پردازش براساس رضایت گرفته شده از شما در قراردادی که شما بخشی از آن هستید یا بنابر تعهدات پیش از انعقاد قرارداد انجام گرفته شده باشد.

حق اعتراض به پردازش

در مواردی که اطلاعات شخصی برای منافع عمومی پردازش می شود ، در اعمال قانون یک مقام رسمی که به ما واگذار شده است یا به منظور منافع مشروعیتی که از طرف ما دنبال می شود ، می توانید با ارائه زمینه ای مربوط به موقعیت خاص خود برای توجیه این امر به چنین پردازش هایی اعتراض کنید. شما باید بدانید که ، با این حال ، اطلاعات شخصی شما برای اهداف بازاریابی مستقیم پردازش می شود ، لذا می توانید در هر زمان و بدون ارائه هیچ توجیهی نسبت به آن پردازش اعتراض کنید. برای اینکه بدانید آیا ما برای اهداف بازاریابی مستقیم ، اطلاعات شخصی شما را پردازش می کنیم یا خیر ، می توانید به بخش های مربوط به این سند مراجعه کنید.

چگونه از این حقوق استفاده کنیم

هرگونه درخواست برای استفاده از حقوق کاربر می تواند از طریق اطلاعات تماس مندرج در این سند به مالک اثر ارجاع شود. این درخواست ها می توانند بصورت رایگان انجام شوند و در اسرع وقت توسط مالک اثر مورد بررسی قرار می گیرد.

حریم خصوصی کودکان

ما به طور آگاهانه هیچگونه اطلاعات شخصی را از کودکان زیر 13 سال جمع آوری نمی کنیم. اگر شما زیر 13 سال سن دارید ، لطفاً از طریق برنامه یا خدمات تلفن همراه ما هیچ اطلاعات شخصی را ارسال نکنید. ما والدین و سرپرستان قانونی را ترغیب می كنیم كه كاربرد اینترنت فرزندانشان را تحت نظر داشته باشند و با اجرای دستورالعمل به فرزندانشان كمك می كنند تا بدون اجازه آنها اطلاعات شخصی را از طریق برنامه یا خدمات تلفن همراه ما ارائه ندهند. اگر دلیلی بر این باور دارید که کودک زیر 13 سال اطلاعات شخصی خود را از طریق برنامه موبایل یا خدمات موبایل ما به ما ارائه داده است ، لطفا با ما تماس بگیرید. همچنین شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید تا در پردازش اطلاعات شخصی خود در کشور خود رضایت دهید (در بعضی از کشورها ممکن است ما به والدین یا سرپرست شما اجازه دهیم که از طرف شما این کار را انجام دهند).

شرکت های وابسته

ما به منظور اینکه بتوانیم محصولات و خدمات مرتبط یا اضافی را به شما ارائه دهیم ، ممکن است اطلاعات مربوط به شما را در اختیار شرکت های وابسته ما قرار دهیم. هر گونه اطلاعات مربوط به شما که ما به همکاران خود ارائه می دهیم مطابق با شرایط این خط مشی رازداری با آن شرکت های وابسته رفتار می شود.

پیوندها به سایر برنامه های تلفن همراه

برنامه موبایل ما پیوندهایی با سایر برنامه های تلفن همراه دارد که متعلق به ما نیستند یا تحت کنترل نیستند. لطفاً توجه داشته باشید كه ما مسئول اعمال حریم خصوصی برنامه های دیگر تلفن همراه یا اشخاص ثالث نیستیم. ما شما را تشویق می کنیم هنگام ترک برنامه موبایل ما آگاه باشید و اظهارات حریم خصوصی هر برنامه موبایل را که ممکن است اطلاعات شخصی را جمع آوری کند ، بخوانید.

امنیت اطلاعات

ما اطلاعاتی را که شما در سرورهای رایانه ای وارد کرده اید در یک محیط کنترل شده ، ایمن و بدور از دسترسی افراد فاقد صلاحیت محافظت می کنیم. ما در تلاش برای محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز ، استفاده ، تغییر و افشای اطلاعات شخصی شما در کنترل و حضانت آن ، از اقدامات اداری ، فنی و فیزیکی معقول و مناسب تبعیت می کنیم. با این وجود ، هیچ انتقال داده از طریق اینترنت یا شبکه بی سیم قابل تضمین نیست. بنابراین ، در حالی که ما در تلاش هستیم تا از اطلاعات شخصی شما محافظت کنیم ، تصدیق می کنید که (i) محدودیت های امنیتی و حریم خصوصی اینترنت وجود دارد که خارج از کنترل ما است. (ii) امنیت ، یکپارچگی و حریم خصوصی اطلاعات و داده های تبادل شده بین شما و برنامه موبایل ما تضمین نمی شود. و (iii) هر گونه اطلاعات و داده ها ممکن است علی رغم تلاش های انجام شده توسط شخص ثالث مشاهده و یا دستکاری شوند.

نقض داده

در صورت آگاهی از اینکه امنیت برنامه موبایل به خطر افتاده است یا اطلاعات شخصی کاربران در نتیجه فعالیت های خارجی از جمله، اما نه محدود به، حملات امنیتی یا کلاهبرداری اشخاص ثالث غیر مرتبط افشا شده اند، این حق را برای خود محفوظ می داریم که که اقدامات مناسب و معقولانه از جمله ، اما نه محدود به، تحقیقات و گزارش دهی و همچنین اطلاع رسانی و همکاری با مقامات اجرای قانون را به انجام برسانیم. در صورت نشت داده ، اگر به این نتیجه برسیم که احتمال صدمه به کاربر در نتیجه نشت داده وجود دارد یا اگر اخطار توسط قانوناً لازم است ، برای اطلاع رسانی به کاربران تلاش معقول خواهیم کرد. وقتی قصد به انجام این کار داشته باشیم ، یک اعلان در برنامه موبایل ارسال خواهیم کرد یا یک ایمیل برای شما ارسال می کنیم.

افشای حقوقی

ما هرگونه اطلاعاتی را که جمع آوری ، استفاده یا دریافت کرده ایم در صورت الزام قانونی یا مجوز قانونی ، از قبیل پاسخ به احضاریه یا روند قانونی مشابه و همچنین هنگامی که ما به حسن نیت ایمان داریم که افشا برای محافظت از حقوق ما یا محافظت از امنیت شما یا امنیت دیگران ، تحقیقات کلاهبرداری یا پاسخ به درخواست دولت الزامی است فاش خواهیم کرد. در صورت وقوع انتقال تجاری مالکیت برنامه ، مانند ادغام یا مالکیت توسط یک شرکت دیگر ، یا فروش کل یا بخشی از دارایی های آن ، حساب کاربری شما و اطلاعات شخصی احتمالاً جزو دارایی های منتقل شده است.

تغییرات و اصلاحات

ما ممکن است هر از گاهی این خط مشی رازداری را به اختیار خود به روز کنیم و شما را از هرگونه تغییر در نحوه برخورد با اطلاعات شخصی شما مطلع خواهیم کرد. هنگامی که تغییراتی ایجاد شد ، تاریخ به روز شده در پایین این صفحه را اصلاح خواهیم کرد. ما همچنین ممکن است به صلاحدید از طریق اطلاعات تماس که شما در اختیار ما قرار داده اید یا به روش های دیگری به شما اطلاع دهیم. هر نسخه به روز شده از این خط مشی رازداری بلافاصله پس از انتشار خط مشی رازداری تغییریافته مؤثر خواهد بود ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. استفاده مستمر شما از برنامه موبایل یا خدمات بعد از تاریخ مؤثر در سیاست حفظ حریم خصوصی اصلاح شده (یا اقدامات دیگری که در آن زمان مشخص شده است) رضایت شما را از این تغییرات نشان می دهد. با این حال ، بدون رضایت شما ، از داده های شخصی شما به روشی متفاوت از آنچه که در زمان جمع آوری داده های شخصی شما بیان شد ، استفاده نخواهیم کرد.

پذیرش این سیاست

شما تأیید می کنید که این خط مشی را خوانده اید و با تمام شرایط و ضوابط آن موافقت می کنید. با ادامه استفاده از برنامه موبایل یا خدمات موجود در آن، موافقت می کنید تحت این قانون و خط مشی رازداری قرار دارید. اگر قبول ندارید که از شرایط این قانون پیروی کنید ، شما مجاز به استفاده یا دسترسی به برنامه تلفن همراه و خدمات آن نیستید.

تماس با ما

اگر می خواهید با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این خط مشی داشته باشید و یا می خواهید در مورد هرگونه موضوع مربوط به حقوق فردی و اطلاعات شخصی خود با ما تماس بگیرید ، می توانید از طریق فرم تماس با ما این کار را انجام دهید یا نامه الکترونیکی به آدرس info@iranvtour.ir ارسال کنید

این سند آخرین بار در تاریخ 9 آذر ماه 1398 به روز شد.